top of page

DRZWI BIAŁE WEWNĘTRZNE

drzwi białe wewnętrzne

Są uniwersalne i ponadczasowe. Podnoszą estetykę wnętrza dodając mu klasy i elegancji. Doskonale sprawdzają się zarówno w nowoczesnych przestrzeniach, jak i tradycyjnym wystroju. Z ich zalet mogą skorzystać wnętrza mieszkalne i przestrzenie użytkowe. Nic więc dziwnego w tym, że białe drzwi wewnętrzne cieszą się niesłabnącą popularnością wśród projektantów wnętrz na całym świecie.

 

Białe drzwi w przestrzeni mieszkalnej

 

Projektując przestrzeń mieszkalną szczególną uwagę zwracamy na jej estetykę i funkcjonalność. Chcemy mieszkać ładnie i wygodnie, dlatego sięgamy po rozwiązania, które łączą w sobie te dwie cechy. Takie właśnie są drzwi białe wewnętrzne. Dostępne w różnych systemach – od tradycyjnych drzwi uchylnych, przez drzwi przesuwane, aż po nowoczesne systemy drzwiowe – doskonale komponują się w przestrzeniach o zróżnicowanym układzie pomieszczeń. Ich dodatkową zaletą jest kolor. Białe drzwi rozjaśniają wnętrza, dzięki czemu nawet zacienione mieszkania zdają się być jasne i widne. To także doskonały sposób na optyczne powiększenie przestrzeni, która otwiera się za sprawą koloru białego.

 

Drzwi białe wewnętrzne do mieszkań i domów dostępne są w bardzo zróżnicowanym asortymencie. Podczas gdy klienci wciąż spodziewają się klasycznych drzwi lakierowanych z przeszkleniami, producenci systemów drzwiowych zaskakują innowacyjnymi rozwiązaniami. Jednym z takich rozwiązań jest system drzwi wahadłowo-obrotowych Pivot, który możemy zastosować zarówno w przypadku drzwi o standardowej wysokości, jak i drzwi wysokich. Białe drzwi wysokie z systemem Pivot pozwolą nam uzyskać niezwykle atrakcyjny i zaskakujący efekt wizualny, przy jednoczesnej funkcjonalnej aranżacji przestrzeni. Miłośnikom bardziej klasycznych rozwiązań możemy zaproponować drzwi białe przesuwno-obrotowe Ergon, które wyglądem w niczym nie różną się od tradycyjnych drzwi rozwieranych, za to pozwalają na komfortowe korzystanie z ciągu komunikacyjnego także w bardzo ciasnych pomieszczeniach.

 

Drzwi białe wewnętrzne w przestrzeni firmowej

 

Aranżacja wnętrza to wizytówka firmy. Firmy, którym zależy na budowaniu wizerunku marki prestiżowej poświęcają dużo energii, czasu i pieniędzy na stworzenie przestrzeni eleganckiej i funkcjonalnej, która będzie robić wrażenie na potencjalnych kontrahentach, a zarazem pozostanie przyjazna dla pracowników. To w takich przestrzeniach znajdują zastosowanie wysokogatunkowe drzwi wewnętrzne, bardzo często w kolorze białym.

 

Projektanci specjalizujący się w aranżacji przestrzeni biznesowych wybierają białe drzwi ze względu na ich neutralny charakter, który – w zależności do koncepcji – harmonizuje solarkę drzwiową z pozostałymi elementami wystroju wnętrza, lub przeciwnie czyni z drzwi element kontrastujący. W przestrzeni biznesowej bardzo często sięga się po nietypowe rozwiązania w zakresie systemów drzwiowych. W nowoczesnych obiektach prym wiodą wspomniane wcześniej drzwi wahadłowo-obrotowe Pivot. Ich alternatywą niezmiennie pozostają systemy drzwi przesuwnych, które są wygodne i bezpieczne w użytkowaniu, szczególnie w sytuacji, kiedy tradycyjne drzwi otwierałyby się na często uczęszczany korytarz.

 

Klientów zainteresowanych ofertą białych drzwi wewnętrznych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z propozycjami studia MIMEK DESIGN&DOORS w Warszawie przy ulicy Bartyckiej. W asortymencie posiadamy bogaty wybór drzwi dla różnych przestrzeni.

bottom of page