top of page

EKSKLUZYWNE DRZWI NA WYMIAR

Drzwi stanowią ważny element aranżacji wnętrza. Dlatego powinniśmy zadbać nie tylko o ich funkcjonalność, ale również aspekt wizualny. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom najbardziej wymagających inwestorów projektujemy i wykonujemy ekskluzywne drzwi wewnętrzne na wymiar wykorzystując oryginalne system drzwiowe Pivot i Ergon. Projektując drzwi na wymiar dostarczamy rozwiązania najwyższej jakości, które doskonale komponują się w nowoczesnych wnętrzach mieszkalnych i użytkowych.

 

W zależności do Państwa potrzeby oraz możliwości technicznych obiektu możemy wykonać drzwi ukryte, drzwi przesuwane lub drzwi rewersyjne na wymiar. Szeroki wybór oferowanych systemów drzwiowych w połączeniu z zastosowaniem wysokiej klasy materiałów pozwala nam tworzyć rozwiązania wyróżniające się wysoką funkcjonalnością oraz estetyką. Estetyka naszych drzwi na wymiar to najlepsza wizytówka marki Mimek Design & Doors.

 

Drzwi wewnętrzne na wymiar – Warszawa i okolice

 

Nasze drzwi na wymiar oferujemy na terenie miasta Warszawa oraz okolicznych miejscowości, dostarczając klientom prywatnym, biznesowym oraz organizacjom rozwiązania w pełni dostosowane do ich potrzeb. Szeroka gama dostępnych systemów wykończeniowych w połączeniu z nieszablonowym podejściem do konceptu drzwi sprawia, że nasze realizacje zaskakują oryginalnością i wysoką estetyką, jednocześnie doskonale wpisując się w wymogi funkcjonalne stawiane systemom drzwiowym w danym obiekcie. Portfolio naszych realizacji, w którym prezentujemy wykonane przez markę Mimek Design & Doors drzwi wewnętrzne na wymiar oraz spójne z nimi aranżacje przestrzeni najlepiej pokazują wszechstronność oferowanych rozwiązań oraz efekt wizualny, jaki możemy uzyskać decydując się na ukryte drzwi wewnętrzne lub drzwi przesuwane.

 

Klientów zainteresowanych ofertą ekskluzywnych drzwi na wymiar zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami marki oraz kontaktu. Służymy Państwu radą i pomocą w wyborze najbardziej optymalnych systemów drzwiowych dla danych zastosowań, jak i tworzeniu spójnych aranżacji przestrzeni mieszkalnych i użytkowych. W naszych projektach korzystamy z pełnego spektrum dostępnych rozwiązań i systemów drzwiowych, co pozwala nam na uzyskanie niebanalnego efektu. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, dopasowując technologie do potrzeb i oczekiwań inwestora, jak również charakteru i możliwości technicznych obiektu. Podejmujemy się realizacji niewielkich zamówień na potrzeby klientów prywatnych, jak również aranżacji dużych przestrzeni biznesowych – biur, sal konferencyjnych, lokali usługowych, gabinetów medycznych, stomatologicznych i kosmetologicznych.

bottom of page