top of page

DRZWI PRZESUWNE

Z niewidocznym systemem jezdnym, drzwi przesuwne w kasecie, naścienne: istnieje wiele rozwiązań systemów przesuwnych Mimek, znajdujących zastosowanie dla różnych modeli drzwi i zdecydowanie skutecznych w przypadku osób chcących zaoszczędzić przestrzeni. Drzwi przesuwane chowane bardzo dobrze odpowiadają na potrzeby obiektów mieszkalnych i usługowych.
Wybierz Twoje drzwi przesuwane pokojowe, aby oddzielić pomieszczenia w funkcjonalny sposób… i po chwili stworzyć wyjątkowe wnętrze!

Poznaj drzwi przesuwane wewnętrzne Mimek, dzięki którym będziesz mógł samodzielnie kreować swoją przestrzeń. Wysokiej jakości drzwi rozsuwane do pokoju doskonale sprawdzają się także w obiektach szkoleniowych i konferencyjnych.

System MAGIC w drzwiach przesuwnych

drzwi przesuwne Warszawa

MAGIC dla drzwi pokojowych przesuwnych

Zaawansowana technologia i magia w przestrzeni. Magic jest to unikalny system przesuwny, który stanowi estetyczne i praktyczne zastosowanie tam, gdzie kładzie się nacisk  na nowoczesność  oraz estetykę wnętrza.
W tradycyjnych systemach przesuwnych naściennych użytkownicy spotykali się z tym, że w górnej części znajdowała się prowadnica, która z kolei była schowana pod maskownicą. Rozwiązanie było praktyczne. Obecnie, ze względu na obowiązujące trendy w wystroju wnętrz, wydaje się jednak przestarzałe i mało estetyczne. Ten problem rozwiązują drzwi przesuwane do pokoju Magic.

 

System Magic pozwala na zamontowanie drzwi, które posiadają niewidoczny system przesuwny.  Oznacza to, że użytkownik widzi jedynie samo skrzydło drzwi, natomiast system otwierania pozostaje ukryty w listwie zamontowanej w ich górnej części. Obserwując je, użytkownik ma wrażenie, że przesuwają się one  powietrzu. Oczywiście, elementy konstrukcyjne takich drzwi pozostają niewidoczne także w trakcie przesuwania drzwi. To wszystko sprawia, że drzwi rozsuwane do salonu Magic pracują na wzór mobilnych paneli ściennych. Są przy tym łatwe w obsłudze, a do ich rozsunięcia czy zasunięcia nie potrzebujemy używać siły. Dyskretne drzwi przesuwane pokojowe odznaczają się niebanalnym designem. Są eleganckie i dodają pomieszczeniom klasy.

Magic ciekawi i zaskakuje. Z tego powodu stanowi doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które pragną postawić na nowoczesność i ciekawe sposoby aranżacji wnętrz swoich mieszkań, domów oraz gabinetów a także biur. Dzięki zastosowanej technologii, drzwi przesuwane wewnętrzne nie tylko zaskakują swoim działaniem, ale jednocześnie cieszą oczy estetów. Drzwi rozsuwane do pokoju Mimek to doskonała baza dla ciekawych aranżacji przestrzeni, w których drzwi obok oddzielania od siebie pomieszczeń pełnią funkcję dekoracyjną.

System MINIMAL STANDARD SLIDE

drzwi przesuwne wewnętrzne
MINIMAL STANDARD SLIDE
 

Drzwi pokojowe przesuwane z kasetą ościeżnicową – profile boczne i górne obudowane są listwami ościeżnicowymi. Nic innego jak tradycyjne wykończenie tego rozwiązania. Mogą stanowić element dekoracyjny i być kontynuacją pozostałych drzwi, otwieranych standardowo. Lakierowane w kolorach, fornirowane zharmonizują wnętrze. Drzwi przesuwane do pokoju Minimal Standard Slide to doskonałe rozwiązanie dla przestrzeni, w których funkcjonalność wymaga pomysłowości i wykraczania poza schematy.

Drzwi przesuwne chowane

Drzwi przesuwane chowane to rozwiązanie, które pozwala nam zachować funkcjonalność tradycyjnych drzwi, jednocześnie oszczędzając przestrzeń i uzyskując oryginalny efekt wizualny. Drzwi przesuwane chowane z kasetą ościeżnicową zaskakują i zachwycają. Doskonale komponują się zarówno w minimalistycznych wnętrzach nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacjach.

System MINIMAL SLIDE
drzwi przesuwne do pokoju

MINIMAL SLIDE
 

Inaczej drzwi chowane w ścianę – znakomicie dzielą przestrzenie dodając funkcjonalności. Drzwi z kasetą bezościeżnicowa tj. bez dodatkowych listew wykończeniowych. Minimalistyczne rozwiązanie pozwalające np. zastosowanie na skrzydle drzwiowym identycznego koloru jak na ścianie, przez co drzwi nie stanowią rzucającego się w oczy elementu wnętrza. Duży wachlarz możliwości wykończeń, sprawia, iż rozwiązanie to jest chętnie wybierane przez projektantów wnętrz. Drzwi pokojowe przesuwane Minimal Slide są dyskretne, a zarazem niezwykle funkcjonalne. Tego typu drzwi rozsuwane do salonu doskonale sprawdzają się również w przypadku innych pomieszczeń, także eleganckich lokali usługowych. W praktyce drzwi przesuwane pokojowe Minimal Slide bardzo dobrze sprawdzają się w luksusowych salonach odnowy biologicznej, salonach kosmetycznych i wielu innych lokalach.

bottom of page