DRZWI PRZESUWNE

Z niewidocznym systemem jezdnym, drzwi przesuwne w kasecie, naścienne: istnieje wiele rozwiązań systemów przesuwnych Mimek, znajdujących zastosowanie dla różnych modeli drzwi i zdecydowanie skutecznych w przypadku osób chcących zaoszczędzić przestrzeni.
Wybierz Twój rodzaj drzwi przesuwnych, aby oddzielić pomieszczenia w funkcjonalny sposób… i po chwili stworzyć wyjątkowe wnętrze!

Poznaj drzwi przesuwane wewnętrzne Mimek, dzięki którym będziesz mógł samodzielnie kreować swoją przestrzeń.

MAGIC

MAGIC

Zaawansowana technologia i magia w przestrzeni. Magic jest to unikalny system przesuwny, który stanowi estetyczne i praktyczne zastosowanie tam, gdzie kładzie się nacisk  na nowoczesność  oraz estetykę wnętrza.
W tradycyjnych systemach przesuwnych naściennych użytkownicy spotykali się z tym, że w górnej części znajdowała się prowadnica, która z kolei była schowana pod maskownicą. Rozwiązanie było praktyczne. Obecnie, ze względu na obowiązujące trendy w wystroju wnętrz, wydaje się jednak przestarzałe i mało estetyczne. Ten problem rozwiązują drzwi przesuwane do pokoju Magic.

 

System Magic pozwala na zamontowanie drzwi, które posiadają niewidoczny system przesuwny.  Oznacza to, że użytkownik widzi jedynie samo skrzydło drzwi, natomiast system otwierania pozostaje ukryty w listwie zamontowanej w ich górnej części. Obserwując je, użytkownik ma wrażenie, że przesuwają się one  powietrzu. Oczywiście, elementy konstrukcyjne takich drzwi pozostają niewidoczne także w trakcie przesuwania drzwi.
 

Magic ciekawi i zaskakuje. Z tego powodu stanowi doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które pragną postawić na nowoczesność i ciekawe sposoby aranżacji wnętrz swoich mieszkań, domów oraz gabinetów a także biur. Dzięki zastosowanej technologii, drzwi przesuwane wewnętrzne nie tylko zaskakują swoim działaniem, ale jednocześnie cieszą oczy estetów.

MINIMAL STANDARD SLIDE

MINIMAL STANDARD SLIDE
 

Drzwi pokojowe przesuwane z kasetą ościeżnicową – profile boczne i górne obudowane są listwami ościeżnicowymi. Nic innego jak tradycyjne wykończenie tego rozwiązania. Mogą stanowić element dekoracyjny i być kontynuacją pozostałych drzwi, otwieranych standardowo. Lakierowane w kolorach, fornirowane zharmonizują wnętrze. Drzwi przesuwane do pokoju Minimal Standard Slide to doskonałe rozwiązanie dla przestrzeni, w których funkcjonalność wymaga pomysłowości i wykraczania poza schematy.

MINIMAL SLIDE

MINIMAL SLIDE
 

Inaczej drzwi chowane w ścianę – znakomicie dzielą przestrzenie dodając funkcjonalności. Drzwi z kasetą bezościeżnicowa tj. bez dodatkowych listew wykończeniowych. Minimalistyczne rozwiązanie pozwalające np. zastosowanie na skrzydle drzwiowym identycznego koloru jak na ścianie, przez co drzwi nie stanowią rzucającego się w oczy elementu wnętrza. Duży wachlarz możliwości wykończeń, sprawia, iż rozwiązanie to jest chętnie wybierane przez projektantów wnętrz. Drzwi pokojowe przesuwane Minimal Slide są dyskretne, a zarazem niezwykle funkcjonalne.

 © 2018 by Mimek Design & Doors