top of page

DRZWI UKRYTE

Minimal.jpg

DRZWI UKRYTE

Marzysz o drzwiach, których nie ma? Pragniesz uzyskać efekt całkowitego wtopienia się drzwi w ścianę?

Sięgnij po wysokiej jakości drzwi ukryte!

Drzwi ukryte, a właściwie drzwi z ukrytą ościeżnicą to obecnie jeden z największych, obok drzwi wysokich hitów w dziedzinie aranżacji i dekoracji wnętrz. Czemu zawdzięczają swoją popularność? Niezwykłemu efektowi wizualnemu, jaki można dzięki nim uzyskać. Decydując się na drzwi bez ościeżnicy możemy zachować jednolitość ściany, tym samym tworząc złudzenie większego wnętrza, które jest bardziej przestronne. Drzwi ukryte doskonale wpisują się również w modny obecnie trend minimalizmu, dlatego są szczególnie popularne w minimalistycznych wnętrzach biurowo-usługowych, a także nowoczesnych wnętrzach mieszkalnych. W industrialnych loftach ich miejsce zastępują systemy drzwi przesuwnych z zewnętrznymi prowadnicami, które doskonale kontrastują z postindustrialną cegłą i betonem.

5.jpg
Mimek drzwi ukryte.jpg
Mimek Niepodleglosci 0002.jpg

 

Drzwi bez ościeżnicy czy drzwi z ukrytą ościeżnicą  - jak działa system drzwi ukrytych?

Drzwi ukryte to w rzeczywistości uniwersalne drzwi uchylne osadzone na ościeżnicy. Oznacza to, że nie są to drzwi bez futryny, jak mogłoby się wydawać... Ich sekret polega na takim wykończeniu ościeżnicy, które umożliwia jej całkowite wtopienie w ścianę, zlicowanie z jej powierzchnią. W ten sposób uzyskujemy złudzenie, jakoby drzwi były pozbawione futryny, która w przypadku standardowego systemu montażowego nachodzi na ścianę tworząc pewnego rodzaju wypukłe obramowanie. Ukryte drzwi to drzwi zlicowane ze ścianą, bez charakterystycznej dla typowej ościeżnicy wypukłości, którą zauważamy praktycznie od razu po wejściu do pomieszczenia. To właśnie brak odznaczającej się na ścianie ościeżnicy pozwala uzyskać efekt drzwi wtapiających się w przegrodę - drzwi, które na pierwszy rzut oka pozostają niewidoczne.

 

Minimal 7.jpg

Obawiasz się, że ukryte drzwi nie wywołają odpowiedniego efektu, bo nikt ich nie zauważy? To niemożliwe! Drzwi z ościeżnicą ukrytą nie znikają lecz stają się głównym elementem wzornictwa, obecnym i intrygującym, świadczącym o niezwykłości poszukiwań projektowych. Mnogość wykończenia powierzchni drzwi ukrytych jest nieograniczona: od kolorów z palety RAL i NCS, przez forniry drewniane, forniry kamienne, lustro po Twój własny pomysł. Dzięki temu drzwi zlicowane ze ścianą dają możliwość realizacji nawet najbardziej śmiałych wizji. Zamawiając niewidoczne drzwi w kolorystyce ścian dodatkowo powiększymy optycznie wnętrze i sprawimy, że drzwi wtopią się w aranżację stanowiąc element podkreślający jej charakter. Wybierając niewidoczne drzwi w kolorystyce kontrastującej z kolorystyką ścian uzyskamy efekt oryginalnego elementu wnętrza, który z pewnością wzbudzi zainteresowanie każdego, kto będzie miał przyjemność nas odwiedzić. Wysokiej jakości drzwi ukryte w ścianie stanowią atrakcyjny element wyposażenia wnętrza mieszkalnego i użytkowego. W przestrzeniach komercyjnych drzwi bez futryny wprowadzają element luksusu i elegancji, który podnosi prestiż marki oferowanych usług.

Studio MIMEK (Warszawa, ul. Bartycka 24/26) to miejsce, które trzeba koniecznie odwiedzić poszukując drzwi ukrytych. Jako znany i ceniony producent drzwi wewnętrznych, nieustannie poszerzamy swoją ofertę handlową o nowe rozwiązania – wzory i kolory. Obok standardowych drzwi ukrytych Naszym Klientom oferujemy również ekskluzywne drzwi ukryte na wymiar, które tworzymy zgodnie z indywidualnymi potrzebami. 

 

Nasze drzwi z ukrytą ościeżnicą wyróżnia bogactwo dostępnych wykończeń, które idzie w parze z najwyższą jakością oraz precyzją wykonania. Dzięki temu drzwi ukryte MIMEK pozwalają uzyskać doskonały efekt wizualny i funkcjonalny, które trwają przez długi czas użytkowania.

ZAPRASZAMY

 

bottom of page