top of page

PIVOT

Minimal 4.jpg

DRZWI PIVOT
 

Wyobraź sobie ścianę, która pod wpływem nacisku porusza się odsłaniając przed Tobą przejście, którego jeszcze chwilę wcześniej tam nie było. Tak właśnie działają drzwi Pivot, absolutnie bezkonkurencyjny system drzwi wahadłowo-obrotowych stworzony z myślą o śmiałych aranżacjach wnętrz, które pozwalają kreować unikalną przestrzeń. 

 

Drzwi wahadłowo-obrotowe Pivot - jak to działa?

W systemie Pivot ściany są ruchome. Co to oznacza? W położeniu zamkniętym drzwi obrotowe są praktycznie niewidoczne. Po otwarciu definiują przestrzeń na nowo – zwłaszcza, jeśli skusimy się na drzwi w wariancie dwuskrzydłowym, dzięki czemu będziemy mogli swobodnie zamykać i otwierać przestrzeń w zależności od bieżących potrzeb. Rozwiązanie to doskonale sprawdza się w przypadku sal konferencyjnych, jak również otwartych przestrzeni mieszkalnych – drzwiami obrotowymi możemy oddzielić jadalnię od salonu, a w razie potrzeby stworzyć jedną dużą przestrzeń.

 

Drzwi obrotowe Pivot to proste rozwiązanie bez ramy, które wykorzystuje minimalistyczne zawiasy obrotowe. To dzięki nim drzwi mogą obracać się wokół swojej osi pionowej, zezwalając na otwieranie zarówno po lewej jak i prawej stronie.


Drzwi wysokie z systemem Pivot - czy to możliwe?
 

System Pivot to rozwiązanie uniwersalne, które możemy zastosować zarówno w przypadku drzwi o standardowej wysokości, jak i drzwi wysokich. Montaż systemu w drzwiach wysokich pozwala na uzyskanie atrakcyjnego efektu wizualnego, który – ze względu na brak klamek i okuć – robi jeszcze większe wrażenie niż system drzwi ukrytych.

 

Porozmawiaj z nami za nim zamówisz

Drzwi wahadłowo-obrotowe w przestrzeniach mieszkalnych to wciąż rzadkość.  Jeśli choć przez moment zastanawiałeś się nad instalacją drzwi Pivot, koniecznie odwiedź nasze warszawskie Studio Drzwi Mimek Design&Doors. Tu będziesz mógł porozmawiać i dowiedzieć się szczegółów dotyczących drzwi Pivot.  W celu osiągnięcia jeszcze lepszego efektu, zarówno wizualnego, jak i funkcjonalnego zachęcamy do wykonania drzwi Pivot na wymiar. Oferujemy bogaty wybór wykończeń – wzorów i kolorów, wśród których każdy z łatwością znajdzie coś dla swojego wnętrza.


bottom of page