top of page

DRZWI WEWNĘTRZNE PEŁNE

Drzwi wewnętrzne pełne cieszą się uznaniem użytkowników i architektów wnętrz. Za ich wyborem przemawia szeroka gama dostępnych systemów drzwiowych, pośród których możemy znaleźć m.in. drzwi ukryte, drzwi przesuwne, drzwi rewersyjne, drzwi wahadłowo-obrotowe Pivot czy drzwi przesuwno-obrotowe Ergon. Szeroki i zróżnicowany asortyment drzwi wewnętrznych pełnych pozwala na bezkompromisową realizację nawet najbardziej śmiałych projektów i koncepcji.

 

Drzwi wewnętrzne pełne oferowane przez Mimek Design&Doors to systemy innowacyjne i niebanalne. Drzwi odznaczające się najwyższą estetyką i precyzją wykonania oraz rozwiązania, dzięki którym nie musisz już wybierać między funkcjonalnością i wygodą użytkowania a elegancją. Oferowane systemy doskonale łączą w sobie walory wizualne z rozwiązaniami poprawiającymi komfort użytkowania przestrzeni.

 

Obok systemów dedykowanych do ograniczonych przestrzeni, dla których liczy się przede wszystkim pomysłowość rozwiązań oferujemy również drzwi wewnętrzne pełne, które pomogą w uzyskaniu niepowtarzalnego efektu aranżacji wnętrza. Pod tym względem dużą popularnością cieszą się drzwi ukryte, jak również system drzwi wahadłowo-obrotowych Pivot. Równie ciekawy efekty wizualny możemy uzyskać wybierając drzwi przesuwane Magic, które sprawiają wrażenie, jakby poruszały się w powietrzu.

 

Niebanalne drzwi wewnętrzne pełne dla oryginalnych przestrzeni

 

Marka Mimek Design&Doors zwraca szczególną uwagę na jakość i wykonanie oferowanych systemów drzwiowych. To daje nam pewność, że nasze drzwi wewnętrzne pełne są nie tylko niebanalne pod względem projektu, ale i wykonania. Drzwi oferujemy w szerokiej palecie wykończeń, co pozwala na perfekcyjne dopasowanie kolorystyki do danego wnętrza – niezależnie od tego, czy zależy Ci na drzwiach, które będą kontrastowały z kolorystyką ścian, czy się w nią wtapiały.

 

Klientów zainteresowanych systemami drzwi wewnętrznych zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszym asortymentem. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Nasi Specjaliści z przyjemnością przedstawią dostępne rozwiązania i pomogą w wyborze tego, które najlepiej sprawdzi się w Państwa przestrzeni.

bottom of page