top of page
DRZWI UKRYTE

DRZWI UKRYTE

Minimal.jpg

DRZWI UKRYTE

To rozwiązanie, która pozwala zlicować skrzydło drzwiowe z powierzchnią ściany. Zamontowana ościeżnica staje się niewidoczna, a drzwi integrują się idealnie z powierzchnią ściany co nadaje im szczególnego charakteru. W systemie ukrytym drzwi nie znikają lecz stają się głównym elementem wzornictwa, obecnym i intrygującym,
świadczącym o niezwykłości poszukiwań projektowych.
Mnogość wykończenia powierzchni drzwi ukrytych jest nieograniczona: od kolorów z palety RAL i NCS, przez forniry drewniane, forniry kamienne, lustro po Twój własny pomysł.

DRZWI PRZESUWNE

Drzwi przesuwne

Z niewidocznym systemem jezdnym, drzwi przesuwne w kasecie, naścienne: istnieje wiele rozwiązań systemów przesuwnych Mimek, znajdujących zastosowanie dla różnych modeli drzwi i zdecydowanie skutecznych w przypadku osób chcących zaoszczędzić przestrzeni.
Wybierz Twój rodzaj przesuwnych drzwi, aby oddzielić pomieszczenia w funkcjonalny sposób… i po chwili stworzyć wyjątkowe wnętrze!

MAGIC

ZMNIEJSZONE.jpg

MAGIC

Zaawansowana technologia i magia w przestrzeni. Magic jest to unikalny system przesuwny, który stanowi estetyczne i praktyczne zastosowanie tam, gdzie kładzie się nacisk  na nowoczesność  oraz estetykę wnętrza.
W tradycyjnych systemach przesuwnych naściennych użytkownicy spotykali się z tym, że w górnej części znajdowała się prowadnica, która z kolei była schowana pod maskownicą. Rozwiązanie było praktyczne. Obecnie, ze względu na obowiązujące trendy w wystroju wnętrz, wydaje się jednak przestarzałe i mało estetyczne. 

 

System Magic pozwala na zamontowanie drzwi, które posiadają niewidoczny system przesuwny.  Oznacza to, że użytkownik widzi jedynie samo skrzydło drzwi, natomiast system otwierania pozostaje ukryty w listwie zamontowanej w ich górnej części. Obserwując je, użytkownik ma wrażenie, że przesuwają się one  powietrzu. Oczywiście, elementy konstrukcyjne takich drzwi pozostają niewidoczne także w trakcie przesuwania drzwi.

Magic ciekawi i zaskakuje. Z tego powodu stanowi doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które pragną postawić na nowoczesność i ciekawe sposoby aranżacji wnętrz swoich mieszkań, domów oraz gabinetów a także biur. Dzięki zastosowanej technologii, drzwi nie tylko zaskakują swoim działaniem, ale jednocześnie cieszą oczy estetów.

MINIMAL STANDARD SLIDE

WŁAŚCIWE.jpg

MINIMAL STANDARD SLIDE

Drzwi z kasetą ościeżnicową – profile boczne i górne obudowane są listwami ościeżnicowymi. Nic innego jak tradycyjne wykończenie tego rozwiązania. Mogą stanowić element dekoracyjny i być kontynuacją pozostałych drzwi, otwieranych standardowo. Lakierowane w kolorach, fornirowane zharmonizują wnętrze.

MINIMAL SLIDE

zmniejszone.jpg

MINIMAL SLIDE

Inaczej drzwi chowane w ścianę – znakomicie dzielą przestrzenie dodając funkcjonalności. Drzwi z kasetą bezościeżnicowa tj. bez dodatkowych listew wykończeniowych. Minimalistyczne rozwiązanie pozwalające np. zastosowanie na skrzydle drzwiowym identycznego koloru jak na ścianie, przez co drzwi nie stanowią rzucającego się w oczy elementu wnętrza. Duży wachlarz możliwości wykończeń, sprawia, iż rozwiązanie to jest chętnie wybierane przez projektantów wnętrz.

Pivot

PIVOT

Minimal 4.jpg

PIVOT
 

System do drzwi PIVOT to proste rozwiązanie bezramowe wykorzystujące minimalistyczne zawiasy obrotowe do drzwi czy ścian wewnętrznych. System PIVOT najczęściej stosowny jest do drzwi obrotowych, nie wymusza jednak takiego zastosowania. Drzwi w systemie PIVOT mogą obracać się wokół swojej osi pionowej, i mogą zostać otwarte zarówno po lewej jak i prawej stronie. To nie tylko funkcjonalne, ale także bardzo atrakcyjne rozwiązaniem bez dodatkowych widocznych elementów.  
W systemie Pivot ściany są ruchome. W zamkniętym położeniu są one praktycznie niewidoczne; w położeniu otwartym mogą określić przestrzeń. To właśnie to! Siła drzwi obrotowych: obracająca się część ściany, która może wpływać na przestrzeń, funkcjonalność i percepcję.

ERGON

Ergon

ERGON
 

System Ergon to innowacyjne rozwiązanie, które umożliwia zredukowanie miejsca, jakie zajmują otwarte drzwi. Dzięki temu można uzyskać znaczącą swobodę komunikacji i przestrzeni do wykorzystania.
Czy drzwi mogą otwierać się do wewnątrz i na zewnątrz? Tak! System Ergon to umożliwia.
rzwi otwierają się obustronnie ruchem przesuwno-obrotowym, a wysokiej jakości elementy składowe systemu Ergon sprawiają, że czynność otwarcia drzwi jest lżejsza niż w przypadku drzwi na tradycyjnych zawiasach.

Wszędzie tam, gdzie liczy się ergonomia i ilość zajmowanego miejsca Ergon będzie idealnym rozwiązaniem.

bottom of page