top of page

KLAMKI

Eleganckie i funkcjonalne klamki do drzwi

Klamki do drzwi mogą pełnić w naszym mieszkaniu, domu czy biurze wiele ról. Najważniejsza to umożliwianie swobodnego otwierania i zamykania drzwi, ale gdybyśmy postrzegali klamki wyłącznie w kategoriach uchwytów drzwiowych ich producenci nie oferowaliby nam tak wielu rozwiązań. Tymczasem, na rynku dostępne są klamki do drzwi w wielu ciekawych wzorach, a nawet kolorach – bieżące trendy aranżacji wnętrz sprawiają, że coraz większą popularnością cieszą się klamki czarne i białe. Nie oznacza to bynajmniej, że wybór klasycznych rozwiązań został ograniczony do kilku modeli. Przeciwnie wybór klamek jest tak duży, iż z łatwością może przyprawić o zawrót głowy. 

 

Biżuteria do drzwi – klamki w ofercie Mimek Design & Doors

 

Klamki stanowią nieodłączny element drzwi. Dlatego też nie mogło ich zabraknąć w naszej ofercie. Uwzględniając oczekiwania najbardziej wymagających Klientów oferujemy klamki do drzwi będące połączeniem nowoczesnego designu oraz wysokiej jakości materiałów. To sprawia, że nasze klamki i okucia oferują najwyższy komfort użytkowania, trwałość oraz estetykę, która wpisuje się w piękno klasycznych i nowoczesnych wnętrz unikalną stylistyką. W stałej sprzedaży oferujemy klamki cenionych producentów. Marek, takich jak OLIVARI, COLOMBO, M&T, TUPAI, LINEA CALI, CORONA, FORMANI oraz dnd.

 

Produkty wyselekcjonowanych przez nas marek doskonale wpisują się w oczekiwania wymagających użytkowników. Stanowiąc połączenie zaawansowanych technologii i nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych gwarantują niezawodną mechanikę, szeroką gamę wykończeń i kolorów oraz niezwykle bogaty wachlarz stylów. W asortymencie wybranych producentów znajdziecie Państwo zarówno klasyczne klamki na okrągłych rozetach, jak i urzekające swoją prostotą propozycje minimalistyczne. Nie brakuje tu również strojnych i dekoracyjnych klamek, które stanowią elegancki akcent stylu glamour oraz rozwiązań dedykowanych do przestrzeni urządzonych w stylu loftowym.

 

Salon Drzwi MIMEK Warszawa – oferujemy wyłącznie wysokie jakości klamki do drzwi…

 

…rozwiązania, które bezsprzecznie zasługują na miano „biżuterii do drzwi”, ponieważ łączą w sobie najwyższą jakość i precyzję wykonania, z wyborem wysokogatunkowych materiałów i dodatków. To sprawia, że oferowane przez nas klamki stanowią najlepszą dekorację drzwi, jednocześnie odpowiadając na wszystkie potrzeby funkcjonalne użytkowników.

 

Klientów poszukujących nietuzinkowych rozwiązań zapraszamy do naszego Salonu Drzwi Warszawa, gdzie możecie Państwo porównać z sobą klamki do drzwi najznamienitszych producentów i wybrać te, które najlepiej podkreślą niepowtarzalnych charakter wnętrz. Nasz Zespół Sprzedaży z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i pomoże w podjęciu decyzji.

 

bottom of page