STOLARNIA

Ekskluzywne drzwi wprost z warszawskiej stolarni

Jesteśmy dumni z faktu, że możemy tworzyć dla Państwa drzwi wg indywidualnych projektów. Spersonalizowane, omówione w najdrobniejszym szczególe. To czyni drzwi Mimek wyjątkowymi.  To tu tworzymy piękne kolekcje drzwi wewnętrznych,  drzwi przesuwne, drzwi pivot, a przede wszystkim spersonalizowane drzwi na wymiar, które jak żadne inne dopasowują się do każdego wnętrza. 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

STOLARNIA 

Stolarnia jest naszym sercem. To dzięki jej sprawnej pracy, do rąk Naszych Klientów trafiają wysokiej jakości drzwi fornirowane oraz lakierowane, które wyróżnia precyzja oraz estetyka wykonania. Takie drzwi nie zjeżdżają z taśmy produkcyjnej, ale wychodzą spod doświadczonych dłoni Naszych Stolarzy, którzy każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby drzwi MIMEK stanowiły synonim perfekcji.

To w naszej stolarni powstają oryginalne rozwiązania, które mogą mieć zastosowanie w Państwa drzwiach. Powstające w naszej stolarni drzwi na wymiar, od początku do końca tworzymy wg indywidualnych potrzeb, projektów. Dzięki temu są one pełnowartościowymi produktami z oryginalnym wykończeniem, co wpływa nie tylko na aspekt estetyczny, ale i funkcjonalny. 

 

 © 2018 by Mimek Design & Doors