top of page

STOLARNIA

HEBEL.jpg

Ekskluzywne drzwi wprost z warszawskiej stolarni

Jesteśmy dumni z faktu, że możemy tworzyć dla Państwa drzwi wg indywidualnych projektów. Spersonalizowane, omówione w najdrobniejszym szczególe. To czyni drzwi Mimek wyjątkowymi.  To tu tworzymy piękne kolekcje drzwi wewnętrznych,  drzwi przesuwne, drzwi pivot, a przede wszystkim spersonalizowane drzwi na wymiar, które jak żadne inne dopasowują się do każdego wnętrza. I choć siedzibą stolarni MIMEK jest Warszawa, z wyjątkowych efektów pracy Naszych Stolarzy mogą się cieszyć Klienci na terenie całego kraju. Opuszczające stolarnię drzwi wewnętrzne z ościeżnicami oraz skrzydła drzwiowe dostarczamy do prywatnych domów i mieszkań, a także lokali usługowych i użytkowych zawsze dbając o odpowiednie zabezpieczenie naszych wyrobów na czas transportu.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

STOLARNIA 

Stolarnia jest naszym sercem. To dzięki jej sprawnej pracy, do rąk Naszych Klientów trafiają wysokiej jakości drzwi fornirowane oraz lakierowane, które wyróżnia precyzja oraz estetyka wykonania. Takie drzwi nie zjeżdżają z taśmy produkcyjnej, ale wychodzą spod doświadczonych dłoni Naszych Stolarzy, którzy każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby drzwi MIMEK stanowiły synonim perfekcji.

To w naszej stolarni powstają oryginalne rozwiązania, które mogą mieć zastosowanie w Państwa drzwiach. Powstające w naszej stolarni drzwi na wymiar, od początku do końca tworzymy wg indywidualnych potrzeb, projektów. Dzięki temu są one pełnowartościowymi produktami z oryginalnym wykończeniem, co wpływa nie tylko na aspekt estetyczny, ale i funkcjonalny. Na przestrzeni lat pracy stolarnia MIMEK zrealizowała wiele oryginalnych projektów, korzystając przy tym z naszych autorskich rozwiązań oraz wysokogatunkowych materiałów wykończeniowych, którymi podkreślamy prestiż oraz klasę oferowanych drzwi wewnętrznych i ościeżnic.

 

bottom of page